Dołącz do nas

W pracy spędzasz 1/3 doby… warto poświęcać ten czas dobremu pracodawcy. Stojąc u progu kariery bądź podejmując decyzję o zmianie pracy - wybierz właściwie i odpowiedzialnie. Po to, by budować swoją przyszłość na solidnych i pewnych podstawach. Wszystko zależy tylko od Ciebie!

Dlaczego EGB Investments S.A.?

  • Ponieważ najważniejsze są dla nas: pasja, zaangażowanie i świadomość własnych możliwości. To one pozwoliły nam zbudować zgrany Zespół, który potrafi sprostać każdej sytuacji. Razem jesteśmy w stanie przenosić góry.
  • Ponieważ cenimy ludzi, którzy kochają wyzwania. Dzięki nim staliśmy się jedną z największych firm windykacyjnych w Polsce. Wdrażając nasze wspólne pomysły i nowatorskie koncepcje, stajemy się często wzorem do naśladowania dla innych firm z branży.
  • Ponieważ wierzymy, że najlepsze rezultaty osiągamy w otoczeniu, które wspiera, szanuje i promuje różnorodność. Potencjał tkwi w każdym z nas. Realizując Politykę Równych Szans, nauczyliśmy się umiejętności przełamywania stereotypów w postrzeganiu ludzi i otaczającej nas rzeczywistości.
  • Ponieważ stawiamy na ciekawą osobowość i chęć rozwoju. Nasz styl pracy rozwija się wraz z nami – pracownikami Spółki, dlatego nieustannie poszukujemy nowych możliwości pogłębiania wiedzy i zdobywania doświadczeń. Wszystko po to, by działać sprawniej, skuteczniej i efektywniej.

Poznaj naszą Firmę!

Praca w naszym Zespole może stać się dla Ciebie najbardziej pasjonującym etapem Twojej kariery zawodowej.

 

 

www.egb.pl

Używamy plików cookies. Dowiedz się więcej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij