Młodszy Doradca Obsługi Klienta

MŁODSZY DORADCA
OBSŁUGI KLIENTA
Nr ref.: EGB/MLODSZY/WWW/102017

 

3 800 ZŁ BRUTTO
Tyle możesz zarobić już w pierwszym miesiącu jeśli zrealizujesz ustalony plan. Twoje wynagrodzenie nie będzie niższe niż 2 300 zł brutto (taka jest podstawa).

UMOWA O PRACĘ
Podpiszemy z Tobą umowę o pracę na okres próbny, a jak się polubimy to otrzymasz umowę na czas określony.

ZADANIA
Pracując z nami będziesz prowadził negocjacje telefoniczne z naszymi Klientami i dbał o dobre relacje z nimi.

PRACUJĄC Z NAMI 
Dołączysz do świetnego zespołu młodych ludzi, nauczysz się najnowszych technik negocjacji, będziesz mógł skorzystać z atrakcyjnego dofinansowania do karty Multisport, będziesz pracować w nowoczesnym parku biznesowym w centrum Bydgoszczy.


Dołącz do nas! Prześlij swoją aplikację na adres: rekrutacja@egb.pl
Czekamy do
31.10.2017 r.


Pracujemy w 8-godzinnym systemie zmianowym od 7:00 do 21:00.

Warunkiem zatrudnienia jest gotowość do stosowania się do istniejących w Spółce regulaminów, procedur i procesów.

W swoim zgłoszeniu pamiętaj o podaniu nr referencyjnego (EGB/MLODSZY/WWW/102017) a także załącz poniższe klauzule:


Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr133, poz.883 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji przez EGB Investments S.A. w Bydgoszczy (85-240) ul. Kraszewskiego 1, w celu uczestniczenia w procesie rekrutacji oraz na umieszczenie moich danych osobowych po zakończeniu tej rekrutacji, w bazie danych firmy i wykorzystania ich przy okazji następnych rekrutacji na takie samo lub inne odpowiadające moim kwalifikacjom stanowisko. Zgoda niniejsza zostaje udzielona na czas nieokreślony.

Informujemy, że w przypadku złożenia aplikacji, administratorem Pani/Pana danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr133, poz.883 z późn. zm.) będzie EGB Investments S.A. z siedzibą w Bydgoszczy (85-240) przy ul. Kraszewskiego 1. Dane osobowe Kandydatów są zbierane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i nie będą przekazywane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez Kandydatów jest dobrowolne, jednak niezbędne dla przeprowadzenia procesu rekrutacji. Jednocześnie informujemy, że ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

« Powrót
www.egb.pl

Używamy plików cookies. Dowiedz się więcej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij