Specjalista Call Center w Biurze Windykacji

Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

SPECJALISTY CALL CENTER W BIURZE WINDYKACJI
Nr ref.: EGB/BW/SPECJALISTA/WWW/102017

Szukamy osób lubiących wyzwania i rozwój.

Jesteśmy spółką giełdową, jednym z liderów rynku windykacji.

Pracując z nami:

  • otrzymasz stałą podstawę wynagrodzenia wynoszącą 2.300 zł brutto oraz premię za wyniki,
  • staniesz się lepszym negocjatorem,
  • weźmiesz udział w szeregu specjalistycznych szkoleń,
  • będziesz częścią zgranego i kreatywnego Zespołu,
  • otrzymasz pomoc w realizowaniu celów ilościowych i jakościowych,
  • możesz skorzystać z dofinansowania do nauki i karty Multisport,
  • zyskasz pewność zatrudnienia – umowę o pracę.

Opis stanowiska pracy:

Szukamy osób, które poprowadzą negocjacje telefoniczne z osobami zadłużonymi i będą współtworzyć Zespół Biura Windykacji. Liczymy na Twoją gotowość do szukania rozwiązań z rozmówcami, wysoki poziom kultury osobistej, cierpliwość i orientację na realizowanie celów.
Na stanowisku Specjalisty Call Center oczekujemy doświadczenia w obsłudze klienta, windykacji lub sprzedaży.

Pracujemy w 8-godzinnym systemie zmianowym od 7:00 do 21:00.

Warunkiem zatrudnienia jest gotowość do stosowania się do istniejących w Spółce regulaminów, procedur i procesów.

Dołącz do nas! Prześlij swoją aplikację na adres: rekrutacja@egb.pl
Czekamy do 31.10.2017 r.

W temacie maila wpisz numer referencyjny EGB/BW/SPECJALISTA/WWW/102017 i koniecznie załącz poniższą klauzulę:

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr133, poz.883 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji przez EGB Investments S.A. w Bydgoszczy (85-240) ul. Kraszewskiego 1, w celu uczestniczenia w procesie rekrutacji oraz na umieszczenie moich danych osobowych po zakończeniu tej rekrutacji, w bazie danych firmy i wykorzystania ich przy okazji następnych rekrutacji na takie samo lub inne odpowiadające moim kwalifikacjom stanowisko. Zgoda niniejsza zostaje udzielona na czas nieokreślony.
Informujemy, że w przypadku złożenia aplikacji, administratorem Pani/Pana danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr133, poz.883 z późn. zm.) będzie EGB Investments S.A. z siedzibą w Bydgoszczy (85-240) przy ul. Kraszewskiego 1. Dane osobowe Kandydatów są zbierane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i nie będą przekazywane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez Kandydatów jest dobrowolne, jednak niezbędne dla przeprowadzenia procesu rekrutacji. Jednocześnie informujemy, że ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

www.egb.pl