Praca w EGB Investments

Sprawdź, co możemy zaoferować Tobie

Stabilne miejsce pracy

Zależy nam na tym, byś chciał zostać w naszym Zespole na długi czas. Chcemy także, by praca w EGB Investments  S.A. dawała Ci poczucie bezpieczeństwa oraz pozwalała ze spokojem patrzeć w przyszłość i realizować plany dotyczące życia osobistego. Dołączając do nas możesz być pewien, że podpiszemy z Tobą umowę o pracę. Z drugiej strony – jeśli nadal studiujesz, w wybranych biurach istnieje możliwość zawarcia umowy zlecenia i elastycznego ustalenia godzin pracy, zgodnie z Twoim rozkładem zajęć.

Realizacja planów zawodowych

Zapewniamy naszym pracownikom możliwość wszechstronnego rozwoju oraz stwarzamy warunki realizacji własnych ambicji i planów zawodowych. W EGB Investments wierzymy, że gwarancją zadowolenia z pracy jest możliwość podejmowania ciekawych i zróżnicowanych zadań pozwalających na rozwijanie umiejętności oraz nabywanie nowej, specjalistycznej wiedzy. Warsztat pracy doskonalimy w trakcie licznych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, a oceny okresowe pozwalają na określenie słabych i mocnych stron pracownika oraz zaplanowanie dalszej ścieżki kariery.

Atrakcyjne środowisko pracy

Centrala EGB Investments S.A. jest zlokalizowana w nowoczesnym Biznes Parku usytuowanym w centrum Bydgoszczy. Mamy do dyspozycji ergonomiczne, przestronne, wygodnie wyposażone biura, które gwarantują komfort pracy i wysoki standard obsługi klienta. W EGB Investments S.A. korzystamy z rozbudowanej floty samochodowej oraz najnowszych rozwiązań informatycznych – wszystko po to, by pracować efektywnie i wydajnie. Wewnętrzna sieć - Intranet – dostarcza różnorodnych informacji na temat tego, co się dzieje w Firmie oraz umożliwia sprawną komunikację z kolegami z innych biur.

Polityka Równych Szans

Realizowana w EGB Investments S.A. Polityka Równych Szans zakłada jednakowe traktowanie pracowników i kandydatów do pracy, bez względu na wiek, płeć, wykształcenie, stan zdrowia, etc. Jej głównym elementem jest także tworzenie odpowiednich warunków pracy dla niepełnosprawnych, wspieranie rozwoju ich kariery zawodowej oraz dbanie o ich integrację z pozostałymi pracownikami. Szanujemy odmienność, cenimy entuzjazm, pomysłowość i silny charakter. Energia młodości, siła doświadczenia, wiedza teoretyczna skonfrontowana z praktyką, niezależna od wieku ambicja i chęć osiągania sukcesów – to wszystko sprawia, że tworzymy zgrany i wzajemnie uzupełniającą się społeczność, potrafiącą radzić sobie z najtrudniejszymi zadaniami

Pakiet świadczeń socjalnych

Troska o pracownika to nie tylko tworzenie odpowiednich warunków i atmosfery pracy, ale także działania o charakterze socjalnym. W pakiecie oferowanym naszym pracownikom znajduje się m.in. ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do szczepień ochronnych, paczki świąteczne dla dzieci i spotkania wigilijne w centrum zabaw, wsparcie socjalne w trudnych sytuacjach losowych. Zachęcamy do podejmowania aktywności fizycznej i dbania o zdrowie, dlatego dofinansowujemy karnety upoważniające do korzystania z obiektów sportowo - rekreacyjnych.

www.egb.pl

Używamy plików cookies. Dowiedz się więcej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij