Nasz zespół

Każdy z nas, pracowników EGB Investments S.A., jest inny - różnimy się osobowością, wiekiem, doświadczeniem, umiejętnościami, mamy odmienne zainteresowania, ambicje i marzenia. Łączy nas jedno – silny charakter i osobowość, które pozwalają osiągać to, co zaplanujemy. Razem jesteśmy w stanie gasić wszelkie pożary i przenosić góry. Kobiety i mężczyźni, specjaliści w swojej dziedzinie i zupełne „świeżynki”. Są wśród nas także osoby niepełnosprawne. Tworzymy zgrany zespół specjalistów różnych dziedzin: prawa, administracji, finansów, marketingu, zarządzania, informatyki, etc. Nasza siła tkwi w różnorodności.
 
Wszyscy gramy w tej samej drużynie, dlatego ważne jest, by budować miłą atmosferę oraz dobre wzajemne relacje. To podstawowy warunek udanej współpracy w zespole. Dbamy więc o to, byśmy się wszyscy znali – dzięki temu łatwiej jest komunikować się między sobą i wspólnie realizować wyznaczone cele. W związku z tym stałe miejsce w kalendarzu mają wspólne wyjścia i wyjazdy integracyjne.

Łączymy atrakcyjny, aktywny wypoczynek z możliwością przeżycia ekscytujących przygód. W ten sposób odkrywamy także swoje mocne strony, odreagowujemy codzienne stresy i budujemy między sobą dobre relacje.

 

 

www.egb.pl

Używamy plików cookies. Dowiedz się więcej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij