Kogo szukamy - profil idealnego kandydata

W procesie rekrutacji liczy się Twój potencjał i zaangażowanie, dzięki którym będziesz mógł rzetelnie realizować zadania. Tworzymy szanse rozwoju oraz odpowiednie warunki pracy dla wszystkich, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Zarządzamy odpowiedzialnie – a to determinuje nasze podejście do pracy, otoczenia i ludzi, którzy tworzą EGB Investments S.A.

     Jaki powinien być windykator?

Windykacja to przede wszystkim kontakt z ludźmi – rozmowy i prowadzenie korespondencji! Najważniejsza jest więc komunikatywność – umiejętność argumentowania swoich racji, ale także słuchania tego, co druga strona ma do powiedzenia. Czasem trzeba twardo negocjować, czasem szukać kompromisu, niekiedy po prostu wyjaśnić wątpliwości. Dobry windykator łączy w sobie cechy stanowczego mediatora, dociekliwego detektywa oraz uważnego słuchacza.

     Umiejętność przekonywania jest ważna także w sprzedaży i obsłudze klienta.

Cenioną sztuką jest pozyskiwanie nowych klientów, a także przekonanie ich do tego, by z nami pozostali. Pomaga w tym dobra znajomość rynku i zdolność dostrzegania szans, jakie się na nim pojawiają. Dobry sprzedawca to osoba, która potrafi doskonale odczytać potrzeby klienta, zaoferować mu dokładnie to, czego potrzebuje, i wreszcie – przekonać go, by wracał do nas w przyszłości. Niezwykle istotna jest również profesjonalna obsługa stałych partnerów biznesowych oraz odpowiednie, fachowe pokierowanie nowych.

      Co jest dla nas ważne?

Entuzjazm
Gotowość podejmowania wyzwań
Bezkonfliktowość

Inicjatywa i kreatywność
Nietuzinkowe podejście do rozwiązywania problemów 
Vytrwałość
Energia
Samodzielność
Twórcze podejście do realizowanych projektów
Motywacja
Elokwencja
Nastawienie na cel i realizację wyznaczonych zadań
Talenty i uzdolnienia
Szukanie możliwości rozwoju swoich umiejętności

Sumienność
Ambicja

     Doceniamy także:

Zaangażowanie w pracę, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych, wysoką kulturę osobistą, umiejętność pracy w zespole, znajomość obsługi komputera oraz posiadanie prawa jazdy kat. B.

Jeśli dajesz z siebie to, co najlepsze i wiesz, co chcesz osiągnąć – jesteś idealnym kandydatem do pracy w EGB Investments S.A.

www.egb.pl

Używamy plików cookies. Dowiedz się więcej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij