Proces windykacji

Jednym z elementów polityki bezpieczeństwa oraz systemu zarządzania jakością EGB Investments S.A. jest doskonale zaplanowany i skuteczny proces windykacji. Wypracowane przez nas procedury pozwalają profesjonalnie i kompleksowo zarządzać wierzytelnościami naszych Klientów oraz monitorować i kontrolować podejmowane na każdym etapie działania. Dzięki temu ich zakres (m.in. rodzaj wysyłanych pism, harmonogram wizyt) jest zawsze dostosowany do potrzeb Klienta i charakteru przekazanych wierzytelności.

kopia_wykres3.jpg

Stosowane przez nas procesy windykacyjne opierają się zarówno o niestandardowe techniki negocjacji, wiedzę z zakresu psychologii, nowoczesne zaplecze informatyczne i operacyjne, jak też o zasady etyki biznesowej i zasady dobrych praktyk windykacyjnych, pozwalając nam tym samym budować relacje z Klientami na bazie wzajemnego zaufania, uczciwości i rzetelności.

www.egb.pl

Używamy plików cookies. Dowiedz się więcej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij