Kim jesteśmy?

EGB Investments S.A. jest firmą windykacyjną, która od 1995 roku z powodzeniem wspomaga przedsiębiorców w zarządzaniu nieregulowanymi należnościami. Naszą markę doceniają Klienci z kraju i zza granicy – największe krajowe firmy i instytucje finansowe, korporacje z sektora telekomunikacyjnego i ubezpieczeniowego oraz inni dostawcy wierzytelności masowych. Kluczem do sukcesu jest długoletnie doświadczenie w obsłudze różnego typu wierzytelności, zarówno konsumenckich, jak też gospodarczych.

Od września 2010 r. akcje EGB Investments S.A. są notowane w Alternatywnym Systemie Obrotu rynku NewConnect.

Siedziba EGB Investments S.A.:

Siedziba EGB Investments i EGB Finanse  Siedziba EGB Investments i EGB Finanse

Siedziba EGB Investments i EGB Finanse  Siedziba EGB Investments i EGB Finanse


KOMPLEKSOWA OFERTA

Oferujemy naszym Klientom pełną obsługę, począwszy od działań prewencyjnych, poprzez monitoring płatności, cesję wierzytelności, na transakcjach sekurytyzacyjnych kończąc.

EGB Investments S.A. oferta

Każda zlecana sprawa jest dla nas wyjątkowa, nad każdą pracujemy, mając na uwadze interes Klienta. Najważniejsze czynniki sukcesu w dochodzeniu należności to wytrwałość i konsekwencja. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam doskonale rozpoznać modele zachowań dłużników i skonstruować ofertę w taki sposób, by sprostać wszelkim windykacyjnym wyzwaniom.


SKUTECZNOŚĆ

Tajemnicą skutecznej windykacji jest rozbudowane i nowoczesne zaplecze IT oraz unikalne know-how. To dzięki nim jesteśmy w stanie z powodzeniem odnajdywać i docierać do dłużników, bez względu na miejsce ich zamieszkania lub prowadzenia działalności. Sprawne i wydajne technologie dają Klientom możliwość czerpania korzyści z przekazania do obsługi masowych portfeli wierzytelności.

kim_jestesmy2.jpg

PARTNER FAIR PLAY

Potwierdzeniem wiarygodności EGB Investments S.A. jako rzetelnego, uczciwego i etycznego partnera jest członkostwo w prestiżowych organizacjach branżowych.

Podejmując decyzję o skorzystaniu z usług świadczonych przez EGB Investments S.A.,otrzymują Państwo gwarancję partnerskiej współpracy opartej na przejrzystych zasadach, rzetelnej realizacji zobowiązań oraz etycznych zachowań w ramach realizowanych procedur windykacyjnych.

Nasze działania prowadzimy w zgodzie z przepisami prawa, obowiązującymi w Polsce, Zasadami Etyki Branży Windykacyjnej określonymi przez Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami oraz Zasadami Dobrych Praktyk Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Rosnąca liczba zawieranych przez nas umów oraz pozytywne oceny naszych Klientów dały nam wizerunek partnera godnego zaufania. Znajduje to odzwierciedlenie w postaci licznych nagród i wyróżnień.

CZŁONKOSTWO W ORGANIZACJACH

 EGB Investments S.A. jest członkiem Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych            pzzwlogo.jpg

www.egb.pl

Używamy plików cookies. Dowiedz się więcej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij