Misja i wizja

NASZA MISJA

Inspirujemy nasze otoczenie do racjonalnego podchodzenia do należności i zobowiązań, zachęcając do patrzenia na nie przez pryzmat wiedzy i odpowiedzialności. Świadcząc usługi windykacyjne, uzdrawiamy finanse Klientów, a Dłużnikom ułatwiamy wyjście na prostą. Pomagamy w zachowaniu dobrych relacji i pozytywnych emocji, przyczyniając się do osiągnięcia harmonii we wzajemnych rozliczeniach.


NASZA WIZJA

Pragniemy być:

  • zaufanym partnerem w biznesie, ekspertem, do którego się wraca i z którym można bezpiecznie prowadzić interesy
  • atrakcyjną inwestycją, dającą pewność pomnażania majątku przez naszych Inwestorów
  • ulubionym pracodawcą, odpowiedzialnym za rozwój swoich Pracowników
  • firmą z ludzką twarzą, pomagającą dłużnikom w pomyślnym uporaniu się ze spłatą swoich zobowiązań

Kierujemy się ponadczasowymi zasadami: najwyższa jakość, bezpieczeństwo i zaufanie, poszanowanie etyki i prawa, wiedza i profesjonalizm.

Pomagamy przedsiębiorcom udoskonalać sposób zarządzania swoimi należnościami i dzięki temu zyskiwać wysoką płynność finansową. Jednocześnie dajemy komfort utrzymania pozytywnego i przyjaznego wizerunku w oczach Dłużników, a dzięki temu – możliwość dalszej satysfakcjonującej współpracy w przyszłości.

Inwestorom stwarzamy perspektywy osiągnięcia solidnego i stałego zysku. Budujemy wartość spółki po to, by inwestycja w akcje EGB Investments S.A. mogła pracować na wymarzony styl życia naszych Akcjonariuszy.

Dłużnikom tworzymy warunki do rzeczowej i konstruktywnej rozmowy o spłacie zadłużenia. Dostrzegamy człowieka i jego problemy. Zrozumienie sytuacji, w jakiej się znajduje, pozwala na wypracowanie dobrych relacji i wspólne znalezienie najlepszego rozwiązania.

Motywujemy Pracowników do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych umiejętności. Tworzymy środowisko pracy, oparte na 4 filarach: komfort, stabilność zatrudnienia, równe szanse i docenienie zaangażowania.

Potrafimy sprawić, by rzeczywistość stała się taka, jak być powinna. Pełna harmonii, pozytywnych relacji, efektywnie zakończonych spraw oraz dobrych perspektyw na przyszłość.

Chcemy być marką godną zaufania.
 

 
 

www.egb.pl

Używamy plików cookies. Dowiedz się więcej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij