Wydarzenia

WIGILIA FIRMOWA 2001-12-22

 21 grudnia zebraliśmy się razem na spotkaniu wigilijnym, które odbyło się domku myśliwskim "Jola" w bydgoskim Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku. 

WIGILIA W POGOTOWIU OPIEKUŃCZYM 2001-12-18

 Już po raz kolejny nasza firma postanowiła wnieść trochę radości i świątecznej atmosfery do Pogotowia Opiekuńczego w Bydgoszczy.

Przedsiębiorstwo Fair Play 2001-12-08

 7 grudnia 2001 roku w Filharmonii Narodowej w Warszawie odbyła się Wielka Gala, podczas której przedstawione zostały wyniki VI edycji konkursu "Przedsiębiorstwo Fair Play" - konkursu dla uczciwych i rzetelnych przedsiębiorców, organizowanego przez Krajową Izbę Gospodarczą oraz Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym.

Certyfikat Złotego Stoiska 2001-11-05

 Rok 2001 przyniósł nam wiele wyróżnień i nagród w różnego typu rankingach. Ważnym dla nas wyróżnieniem zakończyło się VII Polskie Forum Kapitałowo-Finansowe "Twoje Pieniądze", które odbywało się w dniach 18-20 października 2001 roku w salach wystawienniczych Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Agent Don Marco donosi... 2001-10-20

 To był kolejny pochmurny, październikowy wieczór. Właśnie szykowałem się na spotkanie "finansowej braci" w rezydencji Don Corleone, gdy nagle mój spokój zmąciły odgłosy dobiegające z korytarza. Chwyciwszy broń wybiegłem na zewnątrz. Na wycieraczce znalazłem przesyłkę zaadresowaną na moje nazwisko. To był anonim... 

Targi "Twoje pieniądze" 2001-09-23

 W październiku bieżącego roku odbędzie się w Warszawie VII FORUM KAPITAŁOWO-FINANSOWE "TWOJE PIENIĄDZE".

Konkurs "Przedsiębiorstwo Fair Play 2001" 2001-09-15

 Miło nam poinformować, że EGB Investments S.A. uczestniczy w ogólnopolskim konkursie "Przedsiębiorstwo Fair Play 2001" organizowanym przez Krajową Izbę Gospodarczą oraz Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym.

Otwarcie pracowni komputerowej w Pogotowiu Opiekuńczym 2001-06-10

 W ubiegłym roku EGB Investments S.A. objęła opieką dzieci z Pogotowia Opiekuńczego w Bydgoszczy. Jako firma przywiązująca dużą wagę do edukacji i wykorzystania nowoczesnych form komunikacji oraz zdobywania wiedzy, postanowiliśmy przybliżyć dzieciom świat informatyki.

EGB Investments S.A. najbardziej rentowną firmą Pomorza i Kujaw 2001-04-25

 Miło nam poinformować, że EGB Investments S.A. zostało zaliczone do stu najlepszych firm w zakończonej właśnie, piątej edycji konkursu Gazety Pomorskiej "Złota Setka Pomorza i Kujaw"

Zajączek od Pogromców 2001-04-20

 Już tradycyjnie w okresie świąt staramy się umilać czas dzieciom z Pogotowia Opiekuńczego w Bydgoszczy. Jako firma przywiązująca dużą wagę do edukacji i wykorzystywania nowoczesnych form komunikacji oraz zdobywania wiedzy, postanowiliśmy przybliżyć dzieciom świat informatyki.

www.egb.pl

Używamy plików cookies. Dowiedz się więcej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij