Wydarzenia

Wigilia firmowa 2002-12-24

 23 grudnia tradycyjnie wszyscy Pogromcy spotkali się na wigilii firmowej. Impreza o tyle była wyjątkowa, bo wiązała się z uroczystym oddaniem do użytku nowych pomieszczeń biurowych

Wigilia w Pogotowiu Opiekuńczym 2002-12-21

 Okres świąt Bożego Narodzenia to czas radości, miłości i dzielenia się z innymi ludźmi. Pogromcy Długów już trzeci rok z rzędu odwiedzają dzieci z Pogotowia Opiekuńczego przygotowując dla nich szereg świątecznych niespodzianek

Przedsiębiorstwo Fair Play 2002-11-27

 Z wielką satysfakcją informujemy, iż decyzją Kapituły V edycji konkursu "Przedsiębiorstwo Fair Play" EGB Investments S.A. została wyróżniona jako rzetelna i uczciwa firma przestrzegająca zasad "fair play".

Pogromcy na froncie 2002-09-07

 Kolejne rocznice powstania firmy są bardzo dobrą okazją do organizowania różnego rodzaju imprez integracyjnych. Przypadające na ten rok 7-lecie istnienia EGB, Zarząd postanowił uczcić zupełnie nietypowo, zapraszając wszystkich POGROMCÓW DŁUGÓW do zabawy w wojsko.

Medal Europejski 2002-04-09

 Miło nam poinformować, że EGB Investments S.A. znalazła się w gronie laureatów IV Edycji Medalu Europejskiego dla Usług - organizowanej przez Business Centre Club przy wsparciu Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej, najważniejszej instytucji zajmującej się integracją Polski z Unią Europejską.

Wielkanoc pogromców 2002-03-25

 Święta to bardzo dobra okazja do spotkań w kręgu znajomych i przyjaciół, dlatego POGROMCY DŁUGÓW postanowili uczcić Wielkanoc spędzając wspólnie czas w gościnnych progach Teatru Polskiego w Bydgoszczy. 

Wielkanoc w Pogotowiu Opiekuńczym 2002-03-24

 Nasz EGB-owy Wielkanocny Zając wybrał się niedawno z wizytą do Pogotowia Opiekuńczego w Bydgoszczy. Postanowiliśmy bowiem już po raz kolejny umilić święta dzieciakom, obdarowując je drobnymi upominkami.

I Ogólnokrajowe forum obrotu wierzytelnościami 2002-03-20

 S. D. Media przy współpracy z Regionalnym Centrum Biznesu zapraszają na I Ogólnokrajowe Forum Obrotu Wierzytelnościami. Impreza pod honorowym patronatem Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej odbędzie się w dniach 8,9 maja 2002 r. w budynku Reform Plaza w Warszawie ul. Aleje Jerozolimskie nr 123. 

Zarządzanie wierzytelnościami - zabezpieczenia, sprzedaż i windykacja 2002-03-15

 EGB Investments S.A., w odpowiedzi na sygnały płynące z rynku, przygotowała konferencję "Zarządzanie wierzytelnościami - zabezpieczenia, sprzedaż i windykacja".

Grand Prix EGB - IMOLA 2002 2002-03-09

 9 marca 2002 roku, godzina 7.45. Przed autokarem zaparkowanym przy Śląskiej 15 grupa POGROMCÓW DŁUGÓW z niecierpliwością oczekuje na maruderów, którzy nie dotarli na czas. Temat rozmów jest tylko jeden - IMOLA. Już od ponad tygodnia to wydarzenie numer jeden w EGB - GRAND PRIX EGB - wielkie wyścigi gokartowe. Emocje już teraz są wielkie, a co będzie później?

www.egb.pl

Używamy plików cookies. Dowiedz się więcej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij