Wydarzenia

Wigilijne spotkanie POGROMCÓW DŁUGOW 2003-12-23

 Jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia Pogromcy Długów spotkali się przy choince by podzielić się opłatkiem i podsumować mijający rok. Kolorowe bombki i łańcuchy, wesoło płonące świeczki oraz cicho grające kolędy wprowadziły nas we wspaniały świąteczny nastrój. 

Wigilia w pogotowiu opiekuńczym 2003-12-20

 Wielką przyjemność sprawia nam przygotowywanie podarków dla najmłodszych i obserwowanie ich spontanicznej radości. Nie ma bowiem piękniejszego widoku niż roześmiane twarze i wesołe iskierki w oczach dzieci.

Wigilia w pogotowiu opiekuńczym 2003-12-20

 Wielką przyjemność sprawia nam przygotowywanie podarków dla najmłodszych i obserwowanie ich spontanicznej radości. Nie ma bowiem piękniejszego widoku niż roześmiane twarze i wesołe iskierki w oczach dzieci.

ZŁOTY CERTYFIKAT PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2003-11-27

 Zakończyła się VI edycja Programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" - realizowanego na skalę krajową przedsięwzięcia ukierunkowanego na propagowanie zasad etyki i kultury przedsiębiorczości w biznesie.

POGROMCY DŁUGÓW na turnieju golfowym w Rajszewie. 2003-06-28

 28 czerwca 2003 na polu golfowym w podwarszawskim Rajszewie odbył się II Eurobuild Golf Torurnament, który zgromadził przedstawicieli 500 największych polskich przedsiębiorstw notowanych w rankingu dziennika "Rzeczpospolita" oraz firm z sektora nieruchomości i budownictwa.

Ósme urodziny EGB INVESTMENTS S. A. 2003-06-20

 14 czerwca br. EGB Investments S.A. obchodziła kolejną - ósmą już rocznicę swojego powstania. Była to doskonała okazja nie tylko do wspólnej zabawy wszystkich Pracowników, ale także do osobistych refleksji tych spośród Pogromców Długów, którzy związani są z EGB niemalże od początków jej istnienia.

Wielka Letnia Gala BCC 2003-06-14

 W sobotę 14 czerwca 2003 roku, na terenie Torów Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie, odbyła się Letnia Wielka Gala Business Centre Club. Ta zorganizowana z ogromnym rozmachem impreza plenerowa przyciągnęła wielu przedsiębiorców z różnych stron Polski.

Wielkanoc w Pogotowiu Opiekuńczym 2003-04-20

 Tuż przed Wielkanocą nasz EGB-owy zajączek odwiedził po raz kolejny Pogotowie Opiekuńcze w Bydgoszczy. Tradycyjnie już przygotowaliśmy drobne prezenty dla wszystkich wychowanków ośrodka, którzy mieli spędzić w nim świąteczne chwile. 

II Grand Prix EGB - Imola 2003 2003-03-29

 Minął rok od I Grand Prix EGB - pierwszych zawodów, podczas których POGROMCY DŁUGÓW zmierzyli się ze sobą na torze gokartowym w Piasecznie. Nadszedł czas, by po raz kolejny przekonać się, jak radzimy sobie z prędkością, ostrymi zakrętami i kierownicą.

Jak skutecznie zarządzać wierzytelnościami? - seminarium otwarte w Bydgoszczy. 2003-03-08

 O tym, jak trudno skutecznie działać na rynku w dzisiejszej, zmiennej sytuacji gospodarczej i stawiać czoła komplikacjom związanym z utratą płynności finansowej, wie chyba każdy przedsiębiorca. 

www.egb.pl

Używamy plików cookies. Dowiedz się więcej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij