Wydarzenia

Gwiazdka w Pogotowiu Opiekuńczym 2005-12-21

Święty Mikołaj wraz z Pogromcami Długów zjawił się w przedświąteczny wtorek w bydgoskim Pogotowiu Opiekuńczym, przywożąc ze sobą worki pełne prezentów: zabawek, książek i słodyczy. Maluchy z ośrodka jak co roku przywitały nas z wielkim entuzjazmem.

Pogromcy Długów w zimowej stolicy Tatr!!! 2005-12-20

Sportowe szaleństwa na stokach, wędrówki po ośnieżonych górskich szlakach, rekreacyjne spacery po Krupówkach... Wyjazd integracyjny Pogromców Długów do Zakopanego, który miał miejsce w dniach 15 - 18 grudnia 2005, dostarczył niezapomnianych przeżyć i był wspaniałą okazją do wspólnego spędzenia czasu i odpoczynku.

Nominacja w konkursie Lider Polskiego Biznesu 2005-12-08

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż Jury Konkursu Lider Polskiego Biznesu przyznało EGB Investments Nominację do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu w XV edycji konkursu organizowanego przez Business Centre Club.

EGB wśród Gazel Biznesu 2005-11-15

EGB Investments SA została zaliczona do elitarnego grona Gazel Biznesu 2005 w rankingu najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce sporządzanym przez dziennik gospodarczy "Puls Biznesu".

Zasady Dobrych Praktyk 2005-10-19

EGB Investments SA otrzymała Certyfikat Stosowania się do ZASAD DOBRYCH PRAKTYK przedsiębiorstw zrzeszonych w Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Nowy Kanclerz Loży Bydgoskiej BCC 2005-10-06

6 października 2005r w Hotelu Pałac w Myślęcinku (Bydgoszcz) odbyło sie spotkanie członków Loży Bydgoskiej BCC, podczas którego oficjalnie przedstawiony został nowy Kanclerz Loży.

Rozpoczynamy ogólnopolską kampanię rekrutacyjną!!! 2005-08-19

Szukasz ciekawej, pełnej wyzwań pracy? Potrafisz sobie radzić w trudnych sytuacjach i wiesz, co chcesz osiągnąć? Jestes idealnym kandydatem do pracy w EGB Investments SA W związku z ekspansywnym rozwojem rozpoczynamy wielką, ogólnopolską kampanię rekrutacyjną. Nie zwlekaj - prześlij nam swoją aplikację! Szczegóły w dziale KARIERA.

Gala Jubileuszowa z okazji 10-lecia EGB Investments SA 2005-08-10

9 lipca 2005r w malowniczej scenerii ogrodów pałacu w Lubostroniu odbyła się Gala Jubileuszowa EGB – elegancki piknik biznesowy z okazji 10 rocznicy powstania Firmy.

Brązowy Laur Klienta 2005 2005-06-09

Profesjonalna obsługa naszych Klientów oraz elastyczne dostosowywanie się do ich wymagań - to główne priorytety naszego działania. O tym, iż jest to słuszna strategia, świadczy przyznany EGB Investments SA Brązowy Laur Klienta 2005.

Medal Europejski dla EGB Investments SA 2005-05-22

Wysoka jakość usług oraz wychodzenie naprzeciw wysokim wymogom europejskiego rynku, to warunki osiągnięcia wysokiej konkurencyjności oraz wypracowania sukcesu w prowadzonej działalności.

www.egb.pl

Używamy plików cookies. Dowiedz się więcej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij