Kontakt dla inwestorów

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania dotyczące Relacji Inwestorskich oraz statusu EGB Investments S.A. jako spółki publicznej. Zachęcamy do kontaktu.

EGB Investments Marcelina Lewandowska Marcelina Lewandowska - Specjalista ds. Korporacyjnych i Relacji Inwestorskich
tel: (52) 376 76 87, inwestor@egb.pl

  • Magister prawa i politologii, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Prawa Spółek na Uniwersytecie Warszawskim.
  • Od 2010 roku związana zawodowo z EGB Investments S.A. W latach 2010 - 2012 pełniła funkcję Specjalisty w Biurze Zarządu, a obecnie – Specjalisty ds. Korporacyjnych i Relacji Inwestorskich.
  • Pytania można zgłaszać także za pośrednictwem poniższego formularza. Zachęcamy jednocześnie do przesyłania sugestii dotyczących rozwoju naszego serwisu Relacji Inwestorskich - jeśli nie znaleźli Państwo na naszych stronach interesującej Państwa informacji, sukcesywnie będziemy starać się rozszerzać zakres prezentowanej tematyki, uzupełniając ją o wskazane obszary.www.egb.pl

Używamy plików cookies. Dowiedz się więcej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij