Biegiem na pomoc

Niesienie pomocy innym jest niezwykle istotne i daje ogrom niewypowiedzianej satysfakcji i radości. Dzięki drobnym gestom, możemy przyczynić się do realizacji wielkich rzeczy i spełnienia marzeń. Od 2007 roku jesteśmy związani ze Stowarzyszeniem im. Sue Ryder, wspierając je poprzez udział w akcjach charytatywnych, których jest współorganizatorem. W 2015 roku przyszedł czas na kolejne wyzwanie - tym razem biegowe. Zorganizowana przez Stowarzyszenie akcja „Kilometry Dobra” stała się okazją dla naszych firmowych biegaczy, którzy z chęcią ofiarowali swój wysiłek w szczytnym celu. Dodatkowo pozwoliła zjednoczyć ludzi wokół sportu, a jednocześnie pomóc innym. Pracownicy EGB Investments S.A. powołali firmową reprezentację, która wzięła udział w biegu charytatywnym. Dzięki temu dołożyliśmy swoją cegiełkę do zakupu specjalistycznego samochodu dla dzieci hospicyjnych i leczonych respiratorem.

kilometry_logo.jpg

Specjalistyczny samochód do transportu chorych i niepełnosprawnych dzieci był najpilniejszą potrzebą hospicjum domowego Sue Ryder. Pomocy w dojechaniu na leczenie i rehabilitację potrzebowało ponad 110 dzieci leczonych respiratorem. Przewóz zwykłymi samochodami dla niepełnosprawnych był w tych przypadkach niemożliwy. Jednak dzięki udziałowi w biegu różnych firm z naszego regionu, udało się uzbierać odpowiednią kwotę, aby zakupić specjalistyczny samochód. A my już nie możemy się doczekać kolejnego wyzwania biegowego!

www.egb.pl

Używamy plików cookies. Dowiedz się więcej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij