Oddając krew, ratujemy życie

Co minutę w Polsce potrzebny jest litr krwi. Każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, w której będzie jej potrzebował. Zbiórki organizujemy regularnie od kilku lat. Dzięki naszym Pracownikom udało się zebrać ponad 80 litrów tego „szlachetnego płynu”. Tego typu działania wpisały się na stałe w tradycje EGB Investments S.A. i cieszą się dużym zainteresowaniem, z czego jesteśmy dumni.

Podczas akcji promocyjnej poprzedzającej oddawanie krwi, namawiamy i zapraszamy do udziału również pracowników firm, które mieszczą się w bydgoskim Biznes Parku, a także mieszkańców okolicznych ulic. Duży nacisk kładziemy na popularyzację idei oddawania krwi. Rozwieszamy plakaty, zostawiamy ulotki, informujemy o pozytywnych aspektach zbiórki.

Proces poboru został tak opracowany, by zrobić to sprawnie i bezpiecznie dla dawcy. Sprzęt jest jednorazowy, a miejsce wkłucia - odkażane. Pracownicy centrum krwiodawstwa, którzy towarzyszą podczas całej procedury kwalifikowania oraz pobierania, dbają o to aby dochować najwyższej ostrożności. Żeby zostać krwiodawcą trzeba mieć ukończone 18 lat, zarejestrować się, wypełnić ankietę, przejść badanie lekarskie, oddać krew do badania, no i oczywiście mieć ważny dokument tożsamości.

Jako inicjatorzy przedsięwzięcia pragniemy wyrazić wszystkim podziękowanie za uczestnictwo. Zapraszamy na kolejną zbiórkę!

Oddając krew ratujemy życieoddając krew ratujemy życie

www.egb.pl

Używamy plików cookies. Dowiedz się więcej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij