Szansa dla młodych talentów

PRO OMNIBUS to Fundacja Inicjatyw na Rzecz Niepełnosprawnych. Funkcjonuje już od wielu lat i pomagają organizując imprezy artystyczne i zbiórki pieniędzy. Fundacja ma w swoim dorobku szereg autorskich przedsięwzięć, wśród których najważniejsza to: „Dialog Kultur – SINE FINES – bez granic” – koncerty połączone z sympozjami i prezentacją prac malarskich i rzeźb osób niepełnosprawnych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Podopieczni Fundacji mieli również możliwość wystąpienia podczas koncertu kolęd i pastorałek „Grajmy Panu” w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Opiekunowie PRO OMNIBUS starają się, aby młodzi artyści mogli jak najczęściej prezentować się publicznie, na scenie oraz w telewizji.

W 2002 roku Fundacja rozpoczęła organizowanie „Ciechocińskich Impresji Artystycznych”, które stały się kontynuacją wcześniejszych festiwali piosenki młodzieży niepełnosprawnej. Każdego roku bierze w nim udział 50 uczestników. Są to młode i niezwykle zdolne muzycznie osoby, które zmagają się z niepełnosprawnością. Mogą one liczyć na pomoc doświadczonych instruktorów, którzy pomagają im przygotować się do 5 koncertów z towarzyszeniem orkiestry. Koncert odbywa się w słynnej Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym w Ciechocinku.

EGB Investments S.A. z przyjemnością wspiera Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej Impresje Artystyczne – Ciechocinek. Cieszymy się, że młode talenty zostają zauważone i docenione. Oby tak dalej.

podziekowanie.jpg

www.egb.pl

Używamy plików cookies. Dowiedz się więcej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij